Nabídka služeb

Za optání nic nedáte!

Novým zákazníkům nabízíme prvotní analýzu sítě zdarma. Výstupem analýzy je prezentace zjištěných nedostatků včetně případných doporučení, nebo cenové nabídky.

Nabízíme své zkušenosti

Specializujeme se na vytváření a správu sítí pro střední a malé firmy. Vedle klasických síťových prvků se zaměřujeme především na platformu Microsoftu. Naší každodenní prací je správa všech verzí operačního systému Windows Server, Active Directory, MS Exchange, Microsoft SQL serveru, stejně jako podpora uživatelů a jejich vybavení.

Vytváříme aplikace klasické i webové, dle požadavků zákazníka. Jako platformu používáme Microsoft .NET, ale orientujeme se i v předchůdcích této technologie jako je Visual Basic, VBA, VBS a ASP. V oboru programování na zakázku se zabýváme především systémovou integrací a různými utilitami, které upravují nebo doplňují funkčnost klientem používaných systémů, ale nejsou nám cizí ani databázové systémy nebo nástroje usnadňující migraci serverů.

Partnerské služby administrátorům

Poskytujeme unikátní praktická školení, která Vám rozšíří obzory a opravdu pomohou s konkrétními problémy. Mnoho správců sítě ohodnotilo naše služby jako neocenitelnou pomoc při řešení havarijních stavů, nebo plánovaných migracích.

Při poskytování těchto školení se striktně vyhýbáme situacím, které by vedly k nahrazení současného IT našimi vlastními službami, pokud nám to nevěříte, zeptejte se u našich referenčních zákazníků, kteří mají vlastního IT!

Přehled nejčastěji poskytovaných činností

 

Design by SM Works

Copyright JVV-Systems.cz 2005 - 2015 Liberec

Přihlásit do zákaznické sekce Nástroj pro okamžitou podporu