Chytrý server - Microsoft Exchange

Nechte si od nás poradit jak plně využít možností chytrého telefonu

Chytrý telefon, ať už běží na Androidu, iOS nebo Windows Phone či BlackBerry totiž může sloužit jako brána do světa synchronizovaného obsahu - e-mailů, kontaktů, kalendáře, úkolů či dokonce SMS zpráv.

Kontakty stále po ruce

S Microsoft Exchange Serverem můžete mít pouze jednu sadu kontaktů, nemusíte řešit žádné ruční synchronizace, kontakty se synchronizují online s obsahem Vaší poštovní schránky. Tyto kontaky tak můžete používat jak v telefonu, tak na počítači. Ztratíte - li telefon, nic se neděje, kontakty jsou aktuální a uložené bezpečně na serveru!

Jednoduché plánování

Díky automaticky synchronizovanému kalendáři máte přehled o tom co Vás čeká. Plánovat můžete jak z telefonu, tak z počítače. Plánovat může i Vaše asistentka, vše je automatické.

Nepřetržitý přehled o elektronické poště

Svoje e-maily můžete vyřizovat jak na telefonu, tak na počítači, je to na Vás. Exchange Server Vám synchronizuje vedle doručené pošty i odeslanou a jiné složky.

Hostujeme Microsoft Exchange Server

Pokud nemáte vlastní firemní server, na kterém běží webmail, připojujete se k němu kdekoli na cestách i v kanceláři přes Microsoft Outlook nebo přes chytrý telefon, nevadí - máme pro Vás jednoduché řešení! Na našem serveru je místa dost, rádi vám vše vysvětlíme a nastavíme dle vašich individuálních potřeb a převedeme na něj i vaše současné řešení.

Spravujeme Microsoft Exchange

Máte - li vlastní Exchange server, můžeme vám nabídnout své profesionální služby. Momentálně se staráme našim zákazníkům o verze Microsoft Exchange 2007, 2010 a 2013. Máte - li pocit, že nevyužíváte potenciál serveru naplno, rádi vám poradíme co zlepšit, či upravit.

Za optání nic nedáte!

Stejně jako u všech našich ostatních služeb je první technicko-obchodní konzultace zdarma!

Design by SM Works

Copyright JVV-Systems.cz 2005 - 2015 Liberec

Přihlásit do zákaznické sekce Nástroj pro okamžitou podporu