Instalace a správa Kerio Control

Instalace a správa Kerio Control

U většiny našich zákazníků používáme Kerio Control z následujících důvodů:

Možnost virtualizace s Microsoft Hyper-V

Kerio Control může fungovat jako virtuální stroj v Hyper-V. Tím se stává ideálním pro naše virtualizační projekty. Mezi jinými technologiemi podporuje i VLAN a je tak možné s ním vytvořit konvergovanou infrastrukturu. V ideálním případě tak vaší serverovnu může tvořit jen server a nastavitelný switch.

Snadná obsluha VPN

Díky velice intuitivnímu ovládání jsou VPN tunely hračkou. Kerio Control máme v datacentrech i u zákazníků, můžeme tak vytvářet velmi integrované a zároveň bezpečné struktury.

Účty pro přístup k VPN serveru mohou být převzaty z Active Directory, uživatel tak používá jeden účet pro přístup ke všem firemním prostředkum.

IPS a AV modul

Tyto dvě součásti naši noví zákazníci často označují jako nepotřebné. Na ně přece nikdo neútočí. Toto zdání vzniká díky SOHO routerům, které často používají. Tyto routery o narušení mlčí, i kdyby jej náhodou odhalily.

V předplatném na údržbu Keria je i právo na denní aktualizace definic známých útoků (IPS) a antivirové definice (AV SOPHOS). Tyto bezpečnostní systémy kontrolují pobíhající komunikaci a v případě zjištění hrozby vaší firmu aktivně ochrání.

Řízení přístupu k internetu

Součástí produktu je i možnost zakázat určitým uživatelům nebo počítačům přístup k některým službám nebo webům.

Design by SM Works

Copyright JVV-Systems.cz 2005 - 2015 Liberec

Přihlásit do zákaznické sekce Nástroj pro okamžitou podporu