Reference: zálohované připojení k internetu

Zálohované připojení k internetu v Tiskárně RUCH

Tiskárna RUCH s.r.o.

Nasazením firewallu Kerio Control v obou objektech Tiskárny RUCH jsme dosáhli zrychlení, zjednodušení a zpřehlednění jak internetového připojení jako takového, tak i tunelového připojení které oba objekty navzájem propojuje.

Popis situace

Oba objekty Tiskárny jsou k internetu připojeny jednou symetrickou vysokorychlostní linkou a jednou ADSL záložní linkou. Díky nastavení obou routerů může být VPN tunel připojen přes libovolnou kombinaci zmíněných připojení a VPN tunel je propojen v případě, že na každém objektu funguje alespoň jedno připojení.

Další výhody

Díky jednoduchosti konfiguračního rozhraní Kerio Control může zákazník sám sledovat okamžitý stav řešení a jednotlivých připojení, zároveň má přehled o využití internetu ve firmě a může například blokovat určité webové stránky. Při přistupu na zakázanou stránku se tak zaměstnanci v prohlížeči ukáže místo zamýšleného obsahu informace o blokování i s postupem jak má postupovat potřebuje-li konkrétní web ke své práci.

Kerio Control LogoDalší výhodou je integrovaný antivirus, který kontroluje veškerý provoz z internetu a zabraňuje hrozbám v proniknutí nejen standardní cestou při surfování po internetu, ale zároveň hlídá aby se žádná hrozba do firmy nedostala ani legitimní cestou - například při předávání digitálních materiálů k tisku přes firemní FTP server.

Design by SM Works

Copyright JVV-Systems.cz 2005 - 2015 Liberec

Přihlásit do zákaznické sekce Nástroj pro okamžitou podporu