Reference: Chytrý firemní server

Pedagogicko-psychologická poradna Liberec

Chytrý firemní server pro Pedagogicko-psychologickou poradnu v Liberci

V Pedagogicko-psychologické poradně v Liberci jsme instalovali server, který posune možnosti zaměstnanců na zcela novou úroveň.

V rámci dodávky jsme řešili především následující oblasti:

 • Centralizace dokumentů a zálohování
  Všichni zaměstnanci ukládají svá pracovní data do jednoho úložiště, které je denně automaticky zálohované. Úložiště navíc automaticky verzuje dokumenty pro případ lidské chyby při ukládání. Při přepsání nebo vymazání nějakého dokumentu jsou tak zaměstnanci schopní jej dohledat a obnovit. Server automaticky verzuje dokumenty po dvou hodinách, v nejhorším případě tak uživatel může přijít o dvě hodiny své práce.
  V centrálním úložišti je také velmi jednoduché vyhledávat. Celý server automaticky indexuje všechny dokumenty podle jejich obsahu, vyhledání toho pravého je tak otázkou okamžiku.
 • Zabezpečení firemních počítačů
  Díky službě Active Directory jsou počítače spravované centrálně. Každý uživatel se do počítače musí přihlásit svým centrálně uloženým heslem. Minimalizuje se tak možnost úniku informací, které jsou v tomto typu provozu důvěrné.
 • Internetová bezpečnost
  Součástí dodávky byl i Kerio Control, který pomocí vestavěného antiviru filtruje veškerý provoz z internetu a díky funkci IPS filtruje známé útoky hackerů a blokuje zavirované soubory.
 • Práce z poboček a z domova
  Kerio Control navíc zajišťuje funkci VPN serveru pro bezpečné připojení k firemnímu serveru z domova a poboček.

 

Design by SM Works

Copyright JVV-Systems.cz 2005 - 2015 Liberec

Přihlásit do zákaznické sekce Nástroj pro okamžitou podporu